Ana SayfaEtkinlikAramamotoru.com Etkinliği 2017 Sunumları

Aramamotoru.com Etkinliği 2017 Sunumları

-

SEO, SEM, ASO, UI/UX, içerik gibi tüm arama motoru pazarlama yöntemleri ile ilgili kişilerin sizlerle buluşmasını sağlamayı hedeflediğimiz Aramamotoru.com projemiz 1 yaşını doldurdu ve tüm hızıyla çalışmalarımıza devam ediyor. Keyifli ve yüksek etkileşime sahip olan merakla beklenilen Aramamotoru.com Etkinliği 2017 Sunumları bu yazımızda sizlerle buluşuyor.

Etkinlikte yer alan Aramamotoru.com Etkinliği konuşmacıları sunumlarını paylaştı. Bir sunuma bağlı olmadan konuşmasını yapan Hasan Yaşar ve Okan Yıldırım haricindeki diğer konuşmacılarımızın sunumlarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. OdunHerif’in sunumu ise kısa bir süre sonra eklenecek, ilerleyen günlerde paylaşacağız.

Katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği Aramamotoru.com Etkinliği 2017’de katılımcılar growth hacking, arama motoru pazarlaması yaklaşımları, Google’ın içeriği anlamlandırmasının önemi, dünden yarına arama motorlarının gelişimi, app store optimization, dijitalin geçirdiği evrim, dijital dünyada kitlelere ulaşma yöntemleri, arama motoru pazarlamasında sunucu seçimlerinin önemi, hedef odaklı arama motoru pazarlaması, kral olan içeriğin akıllı içeriğe dönüşmesi, hızla yükselişe geçen mobilin ölçümlenmesi, influencer marketing ve içerik pazarlaması gibi arama motoru pazarlamasının niş konuları hakkında detaylı bilgiler edinme imkanı buldular.

Aramamotoru.com Etkinliği 2017 Sunumları

İçerik Pazarlaması / Ahmet Beliktay

Dijitalin Evrimleşmesi / Aykut Aslantaş

Dijitalde Kitlelere Ulaşmak / Buğra Ayan

Sunucu Seçimleri / Ferdi Küçük

Sevgili Günlükten Akıllı İçeriğe / Fundalina

Mobilde Ölçümleme Stratejileri / Görkem Çetin

Arama Motorlarında Hedef Odaklı Yaklaşım / Hamza Şamlıoğlu

Arama Motoru Pazarlamasında Growth Hacking / Haydar Özkömürcü

App Store Optimization / Kadir Soner Şensoy

Google News ve AMP Neden Önemli? / Oktay Çomak

Arama Motoru Dün Bugün Yarın / Ramazan Becer

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

SEO stratejileri ne sıklıkla güncellenmelidir?

SEO stratejileri ne sıklıkla güncellenmelidir?

0
Bu yazıda SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu) stratejileri ve bu stratejiler hangi sıklıkta güncellenmeli hakkında bilgilere yer almaktadır. SEO İçin Arama İpuçları SEO stratejilerine geçmeden önce...