Ana SayfaSEOAramamotoru.com Etkinliği 2017 Video ve Fotoğrafları

Aramamotoru.com Etkinliği 2017 Video ve Fotoğrafları

-

Mayıs ayı başında Aramamotoru.com Etkinliği 13 Mayıs’ta! ile duyurusunu yaptığımız, kısa bir süre sonra konuşmacılarını açıkladığımız Aramamotoru.com Etkinlik Programı Belli Oldu, etkinlik sonrasında keyifli anları paylaştığımız #Aramamotorucom Etkinliği Tamamlandı, etkinlikte çekiliş yapıp kazananları duyurduğumuz #Aramamotorucom Etkinliği Çekiliş Kazananları ve yakın zamanda paylaştığımız Aramamotoru.com Etkinliği 2017 Sunumları sonrasında sıra Aramamotoru.com Etkinliği 2017 Video ve Fotoğrafları paylaşmaya geldi.

Yazılarımızda paylaştığımız bilgilerin her biri için çok güzel geri dönüşler aldık ve almaya devam ediyoruz. Etkinlikte yer almayanların ciddi şeyler kazanmaktan mahrum olduğu çok ama çok keyifli bir etkinlik geçti. Katılımcıların etkinliğe ve konuşmacılara olan ilgisini etkinlikte sunumlar sırasında, sunumlar arasındaki küçük zamanlarda ve öğle yemeğinde ve hatta gün sonunda kampüsten ayrılırken bile hissedilir derecede devam etti.

Şimdi sıra geldi Aramamooru.com Etkinliği 2017 ile ilgili paylaşmadığımız son bilgileri paylaşmaya. Etkinlikteki kareleri anımsamamızı sağlayacak anıları barındıran fotoğrafları ve konuşmacıların duygu ve düşüncelerini anlattıkları enerjik videoyu sizlerle paylaşıyoruz.

Aramamotoru.com Etkinliği 2017 Video ve Fotoğrafları

Aramamotoru.com Etkinliği 2017’deki konuşmacıların etkinlik ve katılımcılar ile ilgili görüşlerini paylaştıkları, edindikleri izlenim hakkında bilgiler verdikleri ve enerjilerini paylaştıkları videoyu aşağıda izleyebilirsiniz.

Konuşmacılarımızla yaptığı birbirinden eğlenceli röportajları bizimle paylaşan sponsorumuz Çay Kahve İnsan‘a katkılarından dolayı teşekkür ederiz.

Çok sayıda anı yakaladığımız birbirinden farklı kareleri paylaştığımız Aramamotoru.com Etkinliği 2017 fotoğrafları Facebook sayfamızda galeri olarak yer alıyor. Fotoğraflarda karşınıza çıkan sevdiğiniz kişilerle etkileşime geçmenizi tavsiye ederiz 🙂

İsmail Emrah Demirayak
İsmail Emrah Demirayak
İmza İnternet Teknolojileri dijital pazarlama uzmanı İsmail Emrah Demirayak ben. SEO, SEM, sosyal medya ve dijital pazarlama konularında yazılar yazıyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Arama Niyeti Nedir ve Uygun İçerik Nasıl Oluşturulur?

Arama Niyeti Nedir ve Uygun İçerik Nasıl Oluşturulur?

0
Arama motorlarının temel amacı, kullanıcılara yaptıkları aramalarla ilgili en uygun sonuçları sunmaktır. Arama niyeti veya kullanıcı arama niyeti, arama yapan kullanıcıların gerçek niyetlerini ifade...