Ana SayfaSEO2019’un En İyi WordPress Eklentileri

2019’un En İyi WordPress Eklentileri

-

WordPress’in bu kadar çok kullanılmasının sebeplerinden biri çok çeşitli eklentilere sahip olmasıdır. Bunun kattığı avantajlar ile birlikte büyük bir dezavantajıda eklenti marketindeki bütün eklentilerin güvenli olmaması.

İşte 3 farklı kategoride listelediğimiz en iyi WordPress eklentileri;

En İyi WordPress Eklentileri

SEO

WordPress SEO eklentileri arasında en yüksek puana ve indirilme sayısına ulaşan eklenti olan Yoast SEO, SEO eklentileri arasında en iyisi. WordPress Yoast SEO Eklentisi Nasıl Kurulur? Ayarları Nasıl Yapılır? başlıklı yazımızı takip ederek, eklenti ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşabilir. Kurulum ve ayarlarına göz atabilirsiniz.

Cache

Tarayıcılarımızın cache özelliği dünya üzerindeki tüm siteler için birer nimet. Siteniz hızlı açılırken, cache eklentisininde sitenize zarar vermemesi için en iyi cache eklentileri arasından birini kullanmalısınız. Bizim önerimiz ise WP Fastest Cache.

Güvenlik

Verilen emeklerin çöpe gitmesini kimse istemez. Bu yüzden site güvenliğini sağlamak yapmamız gerekenlerin başında geliyor. En iyi güvenlik eklentileri listemizde de yer verdiğimiz Wordfence aşağıda listelediğimiz bir çok özelliğe sahip.

Wordfence Neler Yapabiliyor?

  • Bruteforce saldırılarını engeller.
  • SMS yoluyla iki faktörlü kimlik doğrulama sağlayabilir.
  • Belli bir ülkedeki trafiği engelleyebilir.
  • Sahte trafiği, botnet ve tarayıcıları engellemek için bir güvenlik duvarı oluşturur.
  • C99, R57 ve diğerlerini de içeren bilinen açıkları tarar.
  • Spam yorumları tarar.
  • Bu işlemleri yaparken, bir şey ile karşılarsa anında e-posta bildirimi gönderir.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Mailing Tasarımı Nedir? Nasıl Yapılır?

Mailing Tasarımı Nedir? Nasıl Yapılır?

0
E-posta pazarlaması dijital pazarlamada önemli bir yere sahiptir. Maili okuyan müşterilerin dikkatini cezbetmek ve yolladığınız e-postaların okunmasını zevkli ve kolay bir hale getirmek istiyorsanız,...