Ana SayfaSEMGoogle Ads portföy teklif stratejilerini daha fazla seçenekle genişletiyor

Google Ads portföy teklif stratejilerini daha fazla seçenekle genişletiyor

-

Google Ads portföy teklif stratejileri için, daha akıllı teklif türleriyle uyumlu hale getiren yeni seçenekler sunmaya başlıyor.

Google Ads Nedir? Google Adwords, Google Ads Oldu

Google Ads portföy teklif stratejileri için neler değişecek?

Portföy teklif stratejisi, reklamverenlerin birden fazla kampanyadaki performansı optimize etmesine yardımcı olabilir. Birden çok kampanyayı, reklam grubunu ve anahtar kelimeyi bir araya getiren otomatik, hedefe dayalı bir teklif stratejisidir. Bugüne kadar, hedef CPA(eylem başına maliyet), hedef ROAS(reklam harcaması geri dönüşü), maksimal tıklanma hedefi, ve hedef gösterim payı için portföy teklif stratejileri mevcuttu.

Artık, ‘Akıllı Teklif Verme’yi arama kampanyalarında kullanmayı daha da kolaylaştırmak için, dönüşümleri ve dönüşüm değerini en üst düzeye çıkaracak portföyler kullanılabilecek.

Google Ads Performans Planlayıcısı Tanıtıldı

Google Ads Expands Portfolio Bid Strategies With More Options

Reklamverenler ayrıca bu yeni portföyleri, dönüşümlerin veya dönüşüm değerinin arttırılmasına yardımcı olabilecek, paylaşılan bütçelerle eşleştirebilecekler.

Google; bir bütçeyi paylaşan ve tıklanma, dönüşüm ve dönüşüm değerini arttırmayı hedefleyen birden fazla kampanya olması durumunda, bunlara aynı portföyde yer vermeyi öneriyor.

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

UX Design (User Experince) Nedir?

UX Design (User Experince) Nedir?

0
Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (User Experience), mobil uygulama veya web sitesi gibi dijital ürünlerin kullanıcı deneyimini gözlemleyip, kullanıcı için en iyi hale getirmek üzere tasarlanmasıdır....