Ana SayfaSEOGoogle Search Console Arama Analizi API'si Artık 16 Aylık Veriye Erişebiliyor

Google Search Console Arama Analizi API’si Artık 16 Aylık Veriye Erişebiliyor

-

Google Search Console Arama Analizi API’si tarafından erişime açık olan veri miktarını yükseltti. Kullanıcılar bu yeni güncelleme ile web kullanıcı arayüzü tarafından sağlanan tam 16 aylık verilere erişebiliyor.

Arama Analizi API’si Artık 16 Aylık Veriye Erişebiliyor!

Geçtiğimiz Ocak ayında kullanıma sunulan Google Search Console’un web sürümü kullanıcıların son 16 aylık verileri görüntülemesine izin vermeye başladı.

Yeni Search Console kullanıma sunulduğunda, Arama Analizi API’sine 16 aylık veriye erişim hakkı tanınacağı söylenmişti fakat o günden beri bu konuyla alakalı bir açıklama yapılmadı.

Bugün Twitter’da, API kullananların, web tarayıcılarında da, Search Console’un eriştiği miktarda veriye erişebileceği resmi olarak duyuruldu.

Search Console Arama Analizi API’sini kullanıyorsanız, artık kullanıcı arayüzünde sağlanan tüm 16 aylık verilere erişebilirsiniz! Verileri CMS’nizle entegre etmek veya kendi araçlarınızı yapmak isterseniz, buradaki adresten gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu güncelleme, yeni Search Console ile birlikte gelen güncellemelerden sonra atılan en önemli adımlardan biri.

Yeni Google Search Console İle İlgili Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Hiper yerel sosyal medya pazarlaması nedir?

Hiper Yerel Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

0
Yerel çevrenizde büyük bir etki yaratmak ve şirketinizi ya da projenizi daha iyi bir boyuta taşımak istiyorsanız hiper yerel sosyal medya pazarlaması, şirketinizin başarısının...