Ana SayfaSEOGoogle Search Console Arama Analizi API'si Artık 16 Aylık Veriye Erişebiliyor

Google Search Console Arama Analizi API’si Artık 16 Aylık Veriye Erişebiliyor

-

Google Search Console Arama Analizi API’si tarafından erişime açık olan veri miktarını yükseltti. Kullanıcılar bu yeni güncelleme ile web kullanıcı arayüzü tarafından sağlanan tam 16 aylık verilere erişebiliyor.

Arama Analizi API’si Artık 16 Aylık Veriye Erişebiliyor!

Geçtiğimiz Ocak ayında kullanıma sunulan Google Search Console’un web sürümü kullanıcıların son 16 aylık verileri görüntülemesine izin vermeye başladı.

Yeni Search Console kullanıma sunulduğunda, Arama Analizi API’sine 16 aylık veriye erişim hakkı tanınacağı söylenmişti fakat o günden beri bu konuyla alakalı bir açıklama yapılmadı.

Bugün Twitter’da, API kullananların, web tarayıcılarında da, Search Console’un eriştiği miktarda veriye erişebileceği resmi olarak duyuruldu.

Search Console Arama Analizi API’sini kullanıyorsanız, artık kullanıcı arayüzünde sağlanan tüm 16 aylık verilere erişebilirsiniz! Verileri CMS’nizle entegre etmek veya kendi araçlarınızı yapmak isterseniz, buradaki adresten gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu güncelleme, yeni Search Console ile birlikte gelen güncellemelerden sonra atılan en önemli adımlardan biri.

Yeni Google Search Console İle İlgili Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Öne Çıkanlar

SEO stratejileri ne sıklıkla güncellenmelidir?

SEO stratejileri ne sıklıkla güncellenmelidir?

0
Bu yazıda SEO ( Arama Motoru Optimizasyonu) stratejileri ve bu stratejiler hangi sıklıkta güncellenmeli hakkında bilgilere yer almaktadır. SEO İçin Arama İpuçları SEO stratejilerine geçmeden önce...