Sonuçları görmek ve/veya aramayı sonlandırmak için "esc" tuşuna basın.

Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 Üçüncü Çeyrek

İlkini Ocak 2017’de Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi başlığıyla ikincisini Nisan 2017’de Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 İlk Çeyrek ve Temmuz 2017’de Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 İkinci Çeyrek başlığıyla paylaştığımız yazılar ile internet ve teknoloji kategorisinde yer alan kişilerin etkinliğini Klout puanları üzerinden sıralamış ve sizlerle paylaşmıştık. Hazırladığımız form ile eksik olan ve gözümüzden kaçan eksik olan kişileri de elimizden geldiğince eklemeye çalıştık. Son zamanların trend kavramı Influencer Marketing ‘in getirisi sektörel influencerları liste olarak bulacağınız listeyi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

Daha önce paylaştığımız 3 farklı listede de benzer tepkilerle karşılaştık. İlk yazıda da belirttiğimiz gibi liste bilinirliği olan kişilerden ve takipçilerimizin çeşitli paylaşımlarda önerdikleri kişilerden oluşuyor. Her liste çalışması öncesinde eksik olan ve bize iletilen sektör kişilerini sorup paylaştığınız kişileri listeye ekledik. Hazırladığımız form ile eksik olan ve gözümüzden kaçan eksik olan kişileri de tamamlamaya gayret ettik. Güncel puanları üzerinden tekrar sıralayarak sizlerle paylaşıyoruz. Yine de olması gerektiğini düşündüğünüz kişiler varsa buradan ekleyebilirsiniz.

Daha öne sizlerle paylaştığımız Klout Skoru Nasıl Arttırılır? yazımıza göz atmanızı tavsiye ederiz.

Puan Name Twitter
1 81 Serdar Kuzuloğlu https://twitter.com/mserdark
2 80 Ekin Kollama https://twitter.com/ekinkollama
3 80 Barış Özcan https://twitter.com/BarisOzcan
4 78 Timur Akkurt https://twitter.com/timurakkurt
5 78 Haydar Özkömürcü https://twitter.com/Hozkomurcu
6 78 Ali Rıza Babaoğlan https://twitter.com/alibabaoglan
7 78 Buğra Ayan https://twitter.com/bugraayan
8 73 İsmail Hakkı Polat https://twitter.com/ismailhpolat
9 73 Erdem Erkul https://twitter.com/ErdemErkul
10 72 Muharrem Taç https://twitter.com/muharremtac
11 71 Sertaç Doğanay https://twitter.com/sertacdoganay
12 70 Umut Yildiz https://twitter.com/umutayildiz
13 69 Said Ercan Karahasan https://twitter.com/saidercan
14 68 Fırat Demirel https://twitter.com/firatdemirel
15 67 Funda Güleç https://twitter.com/fundalina
16 67 Mahir Atala https://twitter.com/mahiratala
17 67 Serkan İnci https://twitter.com/srkninci
18 67 Kozan Demircan https://twitter.com/Khosann
19 67 Ramiz Coşkun https://twitter.com/ramizcoskun
20 66 Sina Afra https://twitter.com/SinaAfra
21 66 Mert Kuşkapan https://twitter.com/mertkuskapan
22 66 Özgür Çetin https://twitter.com/ozgurcetin
22 66 Alemşah Öztürk https://twitter.com/alemsah
23 66 Burçak Çubukçu https://twitter.com/burcakcubukcu
24 65 İlyas Teker https://twitter.com/ilyasteker
25 65 Özer Dölekoğlu https://twitter.com/wrzl
26 65 Emrah Kozan https://twitter.com/emrahkozan
27 65 Metehan Karatas https://twitter.com/metehankaratas
28 65 Mustafa Duran https://twitter.com/mustafaduran
29 65 Kahraman Uğurlu https://twitter.com/kahramanugurlu
30 64 Ercüment Büyükşener https://twitter.com/ercumentb
31 64 Ersan Özer https://twitter.com/ersanozer
32 64 Nevzat Aydın https://twitter.com/zagortenay76
33 64 Aykut Özdemir https://twitter.com/olivertivit
34 64 Tolga Arıcan https://twitter.com/tolgaarican
35 64 Savaş Doğan https://twitter.com/kefukar
36 64 Emre Güzer https://twitter.com/emreguzer
37 64 Hamza Şamlıoğlu https://twitter.com/TEAkolik
38 63 Coşkun Taşdemir https://twitter.com/ctasdemir
39 63 Mustafa Rıdvan Özdemir https://twitter.com/mridvano
40 63 Erdal Kaplanseren https://twitter.com/kaplanseren
41 63 murat kgirgin https://twitter.com/muratkgirgin
42 63 Hasan Başusta https://twitter.com/hasanbasusta
43 63 Hüseyin Mert https://twitter.com/hmert
44 63 Deniz Ergürel https://twitter.com/denizergurel
45 62 Melih Güney https://twitter.com/melihguney
46 62 Oğuz Serdar https://twitter.com/oguzserdar
47 62 Fatih Coşkun https://twitter.com/fcoskun
48 62 Ekim Nazım Kaya https://twitter.com/ekimnazimkaya
49 62 Hasan Yaşar https://twitter.com/HasanYasar
50 62 Burak Bayburtlu https://twitter.com/burak
51 62 Yiğit Kalafatoğlu https://twitter.com/yicit
52 62 Cem Batu https://twitter.com/creatweety
53 61 Selin Yetimoğlu https://twitter.com/SelinYetimoglu
54 61 Necip Murat https://twitter.com/Necip_Murat
55 61 Dağhan Uzgur https://twitter.com/DaghanUzgur
56 61 İsmail Emrah Demirayak https://twitter.com/iedemirayak
57 61 Fatih Aker https://twitter.com/mesutbahtiyar
58 61 Tayfun Erbilen https://twitter.com/tayfunerbilen
59 61 Ömer Ergin https://twitter.com/omERgin
60 61 Arda Kutsal https://twitter.com/ardakutsal
61 61 Safa Paksu https://twitter.com/spaksu
62 61 Fatih Gürcan Balaban https://twitter.com/fatihgurcan
63 61 Taha Büyüktaş https://twitter.com/tahabuyuktas
64 61 Fatih Özdemir https://twitter.com/fozdemircom
65 61 Serkan Ünsal https://twitter.com/serkanunsal
66 61 Hakkı Alkan https://twitter.com/hakki_alkan
67 61 Lokman Ökten https://twitter.com/lokmanokten
68 61 Damla Pekgöz https://twitter.com/ayemnut
69 61 Cüneyt Devrim https://twitter.com/cuneytdevrim
70 61 Tamer Şahin https://twitter.com/tamersahin
71 61 Şahin Seçil https://twitter.com/Sahin_Secil
72 61 Burak Büyükdemir https://twitter.com/burakbuyukdemir
73 61 Göktuğ Gedik https://twitter.com/goktuggedik
74 61 Uğur Eskici https://twitter.com/ugureskici
75 60 İsmail Alpagu https://twitter.com/alpagu
76 60 Murat Yıldız https://twitter.com/murat_yildiz
77 60 Barış Aksoy https://twitter.com/Baris
78 60 Berk Kuşaksız https://twitter.com/sanalberk
79 60 Deniz Utku https://twitter.com/denisutku
80 60 Kerim Onaylar https://twitter.com/kerimin
81 60 Erkan Saka https://twitter.com/sakaerka
82 60 Deniz Devrim Cengiz https://twitter.com/denizcengiz
83 60 Ahmet Usta https://twitter.com/ahmetusta
84 59 Umut Gökbayrak https://twitter.com/umutgokbayrak
85 59 Yiğit Konur https://twitter.com/yigitkonur
86 59 Mevlana Gürbulak https://twitter.com/mevlanam
87 59 Ahmet Beliktay https://twitter.com/ahmetbeliktay
88 59 Ümit Büyükyıldırım https://twitter.com/umit2050
89 59 Barış Akpolat https://twitter.com/barisakpolat
90 59 Cem Sertoğlu https://twitter.com/csertoglu
91 59 Yalçın Pembecioğlu https://twitter.com/settar
92 59 Özgür Alaz https://twitter.com/ozguralaz
93 58 Daron Yöndem https://twitter.com/daronyondem
94 58 Yaprak Yapsan https://twitter.com/yapriko_
95 58 Ali Erkurt https://twitter.com/alierkurt
96 58 Soykan Ozcelik https://twitter.com/soykanozcelik
97 58 Burak Yaman https://twitter.com/yamanburak
98 58 Süleyman Sönmez https://twitter.com/ssonmez
99 58 Natali Yeşilbahar https://twitter.com/nataliyesilbhr
100 58 Ceylan Parlakay https://twitter.com/ceylanparlakay

Paylaştığımız liste Klout puanlarına göre hazırlanmıştır. İnternet ve teknoloji kategorisindeki herkes yer almıyor olabilir, olası eksiklikler için şimdiden özür dileriz. Listede olması gerektiğini düşündüğünüz kişileri Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi Öneri Formu 4. Çeyrek formunu kullanarak ekleyebilirsiniz.

Yorumlar

5 Yorum

Mehmet Ağa

“Teknoloji alanında etkili” diye listelediğiniz isimlerden bazılarının teknoloji alanında bugüne kadar tek bir tane paylaşımı yok.

Rüya

çok az kadın isim var üzdü 🙁

Mehmet

“murat kgirgin” diğerlerine nazaran neden küçük harfle yazılmış?

İsmail Emrah Demirayak

Twitter profilinde bu şekilde tercih etmiş.

Burak

Daron yöndem 93. sırada. Komik 🙂


Yorum yap

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.