Ana SayfaSEO2017'nin En Dikkat Çeken Yazıları

2017’nin En Dikkat Çeken Yazıları

-

2017 yılını geride bıraktığımız şu günlerde aramamotoru.com’da 2017 yılının en dikkat çeken yazılarını sizlerle paylaşmak istedik.

AramaMotoru.com 2017 Yılının En Dikkat Çeken Yazıları

  1. Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi

Türkiye'de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi

Türkiye’de internet ve teknoloji kategorisinin en etkin isimlerini, Klout puanlarına göre sıraladığımız listemizde görebilirsiniz.

  1. Yeni Yerli Arama Motoru Yaani Turkcell ve Yandex İşbirliğiyle Hazırlanıyor

Turkcell ve Yandex işbirliği ile hazırlanan yerli arama motoru Yaani’nin ilk çıkışının nasıl olduğunu ve nereden geldiğini bu yazımızda öğrenebilirsiniz.

  1. Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 İkinci Çeyrek

Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi - 2017 İkinci Çeyrek

Yine Klout puanlarına göre internet ve teknoloji kategorisinin en etkin kişilerini listelediğimiz bu yazımızda 2017’nin ikinci çeyreğindeki sosyal medyada en etkin kişileri görebilirsiniz.

  1. Google Phantom 5 Algoritma Güncellemesi

Google Phantom 5 Algoritma Güncellemesi

Google’ın her geçen gün kullanıcı deneyimini arttırmak amacıyla yaptığı güncellemeleri hepimiz biliyoruz. Google Phantom 5 algoritma güncellemesi hakkında bilgiler verdiğimiz bu yazımızda Google’ın kullanıcı deneyimini ne kadar önemsediğinden de bahsettik. Bu arada, Google Phantom 5 güncellemesi ile birlikte arama sonuçları sayfasındaki sıralamalarda ciddi dalgalanmalar da olmuştu.

  1. Http/2 Nedir? Faydaları Nelerdir? Neden Geçmemiz Gerekir?

Http/2 Nedir

HTTP/2’nin ne olduğundan, neden HTTP/2 Kullanmanız gerektiğinden ve HTTP/2’nin Faydalarından bahsettiğimiz yazımızda web sitenizin hızını arttıracağınız HTTP/2’den bahsettik.

  1. Klout Skoru Nasıl Arttırılır?

Klout Skoru Nasıl Arttırılır

Yılın her çeyreğinde Türkiye’de internet ve teknoloji kategorisindeki en etkin 100 kişiyi listelediğimiz listemize nasıl girebileceğinizden ve Klout skorunuzu nasıl arttırabileceğinizden bahsettik.

  1. Geliyoo bir arama motoru mudur?

Geliyoo Bir Arama Motoru mudur?

2017 yılında 2 yerli arama motoru projesi ortaya çıktı. Tam bir hayal kırıklığı olan arama motoru projesi maalesef 100% yerli çıkmamıştı.

  1. Google Chrome SSL Kullanan Siteleri Güvenli Olarak Göstermeye Başladı

Google Chrome SSL Kullanan Siteleri Güvenli Olarak Göstermeye Başladı

Geçtiğimiz yılın başlarında Google, büyük bir güncelleme yaparak SSL sertifikasına sahip web sitelerini artık Chrome tarayıcısında “Güvenli” ibaresi ile göstermeye başlamıştı. Daha sonra SSL sertifikası olmayan siteleri “Güvenli Değil” şeklinde göstermeye başladı. Biz de bu yazımızda SSL Sertifikasının SEO için öneminden ve SSL sertifikasına nasıl geçebileceğinizden bahsettik.

  1. Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 Üçüncü Çeyrek

Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 Üçüncü Çeyrek

İnternet ve Teknoloji kategorisindeki en etkin 100 kişiyi listelediğimiz listemizin 2017 üçüncü çeyrek yazısı da en çok okunan yazılardan.

  1. Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi – 2017 İlk Çeyrek

Türkiye’de İnternet ve Teknoloji Kategorisinde En Etkin 100 Kişi - 2017 İlk Çeyrek

İnternet ve teknoloji kategorisindeki en etkin kişileri listelediğimiz yazılarımızdan 2017 ilk çeyrek yine 2017’nin en dikkat çeken yazılarından.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Öne Çıkanlar

Hiper yerel sosyal medya pazarlaması nedir?

Hiper Yerel Sosyal Medya Pazarlaması Nedir?

0
Yerel çevrenizde büyük bir etki yaratmak ve şirketinizi ya da projenizi daha iyi bir boyuta taşımak istiyorsanız hiper yerel sosyal medya pazarlaması, şirketinizin başarısının...